Giro d’Italia – śledzicie?

Bardziej zapaleni kibice i obserwatorzy kolarstwa wiedzą, że trwa właśnie słynne Giro d’Italia.

Jest to jeden z trzech wielkich wyścigów sezonu, obok Tour de France i Vuelta Espana.
Od tego sezonu w „pierwszej lidze” zawodowych ekip kolarskich jest również polska ekipa CCC, która na codzień używa rowerów marki Giant.

Przy okazji Giro d’Italia, zespół CCC organizuje różne działania w mediach społecznościowych, angażujące kibiców do jazdy na rowerze, do sprostania wyzwaniom.

W jednym z takich konkursów wziął udział Marcin, który na codzień serwisuje Wam rowery w Dąbrowie Górniczej. Marcin jest również absolutnym fanem roweru szosowego, zatem sprostał wyzwaniu rzuconemu przez CCC i jak widzicie na zdjęciu, może cieszyć się oryginalnym strojem polskiej grupy.

Gwiazda 2-Koła

Zachęcamy i Was do śledzenia dużych tourów, które są szczególnie interesujące, gdy etapy rozgrywają się w pięknych górach wszystkich krajów goszczących kolarką śmietankę. Alpy, Dolomity, a później we Francji i Hiszpanii również Pireneje, dają okazję do podziwiania pięknych widoków, gdzie wcale nie rzadko kolarze wjeżdzają na wysokości ponad 2 tys m n.p.m.

Udział polskiej grupy w tych wyścigach daje szansę na ciekawą zabawę, pokręcenie z konkretnym celem,którym jest udział w konkursie, a zabawa może zakończyć się całkiem przyjemnie.

Działajcie, obserwujcie i bawcie się jeżdzeniem na rowerze!
Będziemy Was bezustannie do tego zachęcać i inspirować.

Tymczasem – Pozdrower! i na rower! kręcić kilometry 🙂