Kross Vento CX – Kolekcja Kross 2019

Rodzina rowerów Kross rozszerzy się w sezonie 2019 dość wyraźnie – dziś kilka zdań o Kross Vento CX, czyli rowerze przełajowym.

Kross Vento CX

Kross Vento CX to bez wątpienia rower ciekawych i otwierający nowe możliwości treningu na rowerze. Środowiskiem w którym Kross Vento CX będzie czuł się jak ryba w wodzie, to błoto, deszcz i trudniejszy teren. Wszystko to czego w Polsce w okresie jesienno zimowym,najmniej rowerowym, jest pod dostatkiem.

 

 

 

 

W kolekcji 2019 znajdziecie Kross Vento CX w 2 wersjach.

Vento CX 4.0

Aluminiowa rama Superlite wyposażona w napęd SRAM 1×11 o zakresie przełożeń 11-36. CX 4.0 otrzymał również hamulce hydrauliczne SRAM Apex.

Vento CX 2.0

W tej wersji Kross wyposażył rower w ramę aluminiową Superlite z napędem SRAM 1x11o zakresie przełożeń 11-42. Za hamowanie w terenie są odpowiedzialne tarczowe,mechaniczne hamulce Tektro MD-C550.

Kross Vento CX
Kross Vento CX

Po co nam “przełajowiec” możecie spytać?

Testowaliśmy te rowery z tym samym pytaniem w głowach i już mamy na nie odpowiedź! Kross definiuje go w swojej filozofii jako szybki,sportowy rower, który ma dawać radość i służyć dobrej zabawie! I wiecie co?! Zabawa na nim jest przednia! Zaskoczeni byliśmy pewnością prowadzenia na ścieżkach i polnych drogach,łatwością prowadzenia po nierównościach i poczuciem bezpieczeństwa przy pełnej frajdzie z jazdy.

Podsumowując, zaskoczenie na bardzo duży plus i kolejny rower o którym się myśli i nie pozostawia Cię obojętnym.

Pozdrower
2-Koła Team