Weekend z Gwiazdami w 2-Koła

Jak zapewne wiecie w sklepie 2-Koła w Chorzowie, mieliśmy nie tak dawno temu okazję i ogromną przyjemność gościć dwóch bardzo znanych polskich byłych kolarzy zawodowych. 

22. lutego gościliśmy Bartka Huzarskiego, a 25. lutego Przemka Niemca.

Nie licząc aktywnych kolarzy w zawodowym peletonie, obaj Panowie to jedni z najlepszych polskich zawodników, którzy obecnie spełniają się w różnych aktywnościach. Bartek prowadzi swoją akademię kolarską, komentuje imprezy kolarskie w telewizji oraz sam je organizuje. Przemek po zakończeniu kariery również prowadzi swoje projekty związane z treningami kolarskimi, jest także ambasadorem marki Trek.

Bartosz Huzarski
Przemysław Niemiec

Czego się spodziewać po spotkaniu z facetami, którzy o zawodowym kolarstwie wiedzą wszystko? Otwartości na ludzi, dużego spokoju, długich i ciekawych historii z wieloletnich karier i ciągłego zainteresowania rowerem. Przykładowo pytając Przemka Niemca czy nadal lubi rower po ponad 20 latach kariery, bez wahania odpowiedział, że oczywiście, że ma ich kilkanaście i wciąż na nie wsiada. Co więcej, będzie walczył o każdy odebrany mu KOM na Stravie (wtajemniczeni wiedzą doskonale o czym mowa!).

Bartosz Huzarski w ogniu pytań

Uczestnicy pytali obu naszych Gwiazdorów o różne kwestie, od tego co sądzą o hamulcach tarczowych w rowerach szosowych, przez używanie radia w peletonie i jak ono wpływa na zachowania kolarzy, do tego jak wygląda trening profesjonalnego kolarza i jak godzić karierę z życiem osobistym. Tematów było naprawdę wiele.

Przemysław Niemiec odpowiada na pytania z publiczności 🙂

Na koniec, pośród wspólnych fotografii i podziękowań, poprosiliśmy obu Panów o autografy na teamowej koszulce 2-Koła, która na pewno zawiśnie w widocznym miejscu w sklepie, a jak przyjdzie ten odpowiedni czas nie zawahamy się jej użyć w szczytnym celu.

2 koła z Przemkiem Niemcem
2-Koła z Bartoszem Huzarskim

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań, ponieważ rozochoceni tymi spotkaniami, jesienią po zakończeniu sezonu kolarskiego chcielibyśmy zaprosić kolejnych gości.